Zpravodajství

Faithless s Love Gangsters jako před kapelou již zítra!

Faithless dlouho tajili, koho si budou zvát na své koncerty mimo území Velké Británie, kde jim předskakoval talentovaný DJ a producent Calvin Harris. V České republice si po pečlivém poslechu několika interpretů vybrali kapelu Love Gangsters.

Právě kapela Love Gangsters se v minulých týdnech probojovala do finále soutěže Nokia Garážmistr 2007 a semifinále soutěže Líheň 2007. Před Faithless tak zazní jejich skvělá elektropopová show, kterou se dostávají pod kůži čím dál početnějšímu fanouškovskému publiku.

Elektro-servis - tak označují svojí hudbu elektro-pop-punkoví průkopníci z Českých Budějovic Love Gangsters. Na internetových stránkách kapely je ke stažení několik záznamů z vystoupení, včetně toho z koncertu v Paláci Akropolis, který se uskutečnil 25. října 2006. Skupina složená z Marothy (zpěv, baskytara) a Junkera (zpěv, klávesy) vydala v únoru svoji dlouho očekávanou první desku Viva Sicherheits, na které je podle některých kritiků „deset hitů z deseti"

Mladá úspěšná elektropopová parta Love Gangsters vystoupí jako support act před Faithless 10. dubna v pražské T-Mobile Areně.

10:15
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz