Zpravodajství

Faithless s Love Gangsters jako před kapelou již zítra!

Faithless dlouho tajili, koho si budou zvát na své koncerty mimo území Velké Británie, kde jim předskakoval talentovaný DJ a producent Calvin Harris. V České republice si po pečlivém poslechu několika interpretů vybrali kapelu Love Gangsters.

Právě kapela Love Gangsters se v minulých týdnech probojovala do finále soutěže Nokia Garážmistr 2007 a semifinále soutěže Líheň 2007. Před Faithless tak zazní jejich skvělá elektropopová show, kterou se dostávají pod kůži čím dál početnějšímu fanouškovskému publiku.

Elektro-servis - tak označují svojí hudbu elektro-pop-punkoví průkopníci z Českých Budějovic Love Gangsters. Na internetových stránkách kapely je ke stažení několik záznamů z vystoupení, včetně toho z koncertu v Paláci Akropolis, který se uskutečnil 25. října 2006. Skupina složená z Marothy (zpěv, baskytara) a Junkera (zpěv, klávesy) vydala v únoru svoji dlouho očekávanou první desku Viva Sicherheits, na které je podle některých kritiků „deset hitů z deseti"

Mladá úspěšná elektropopová parta Love Gangsters vystoupí jako support act před Faithless 10. dubna v pražské T-Mobile Areně.

10:15

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz