Zpravodajství

Robbie Williams chystá návrat k Take That

Robbie Williams chystá návrat k Take That
Zdroj: EMI

Jako návrat ztraceného syna by se dalo označit rozhodnutí, jež podle informací své matky Jan udělal Robbie Williams. Hodlá totiž obnovit spolupráci se slavnou skupinou Take That, jež z něho udělala pěveckou hvězdu první velikosti.

"Comebackem je přímo nadšený," prozradila Jan. Robbie ji prý ujistil, že to s vystupováním s někdejší chlapeckou kapelou myslí naprosto vážně. Poprvé by s ní měl pravděpodobně vystoupit na červencovém vzpomínkovém koncertu uspořádaném u příležitosti desátého výročí tragického skonu princezny Diany.

Rozladění, jež panovalo mezi ostatními členy skupiny poté, co Robbie vykročil na sólovou dráhu, je prý definitivně pryč.

"V případě, že budeme natáčet další alba, je nevyhnutelné, aby na nich zpíval Robbie," prohlásil jménem všech kdysi zrazených a opuštěných Jason Orange.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz