Zpravodajství

Agáta Hanychová je rozhodnuta být fotografkou

Agáta Hanychová je rozhodnuta být fotografkou
Zdroj: Korzo

Vicemis roku 2005 Agáta Hanychová je rozhodnuta dát všem svým odpůrcům na vědomí, že fotografuje ráda a že se této profesi hodlá věnovat. Za své snímky pro bulvár už získala i první honorář. S fotoaparátem na rameni přišla také na křest knížky o populárním herci Josefu Bekovi nazvané Každý den pro radost. S chutí si zvěčnila přítomné celebrity, Květu Fialovou, Václava Postráneckého a Ilju Racka, kteří se slavnostního aktu zúčastnili.

Agáta, která studuje druhým rokem Institut tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě, rozhořčeně odmítá tvrzení některých spolužáků, že si své fotky kupuje a předkládá jako vlastní! Navíc se teď velmi snaží nechybět na přednáškách. Dokonce si dala závazek, že si zlepší známky.

Rozhodně to však neznamená, že by opustila práci modelky nebo přestala vymetat večírky. Chce obě činnosti skloubit dohromady a věří, že se jí to podaří. V tom, na jaký typ fotografií se nakonec zaměří, nemá jasno a sonduje různé možnosti.

"Zatím si nejsem jista, čemu bych se ve fotografii chtěla blíže věnovat, ale nejvíc mě baví móda. Můj vzor je Helmut Newton, který fotil módu netradičním způsobem. Velmi známá je třeba jeho fotka modelky, která má nohy v krokodýlí tlamě. Rozhodně vím, co fotit nechci. To jsou sexy snímky a takové věci, to už mám za sebou," konstatovala budoucí profesionální fotografka.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz