Zpravodajství

Brejchová dostala zvíře, Medvídek to ale nebyl - video

Brejchová dostala zvíře, Medvídek to ale nebyl - video

Sotva dostali Hřebejk, Jarchovský, Trojan svůj nejnovější film Medvídek ven ze střižny, plánují natáčení dalších dvou snímků. První začne toto léto, další by mělo o rok později. Ještě předtím ale uvedený tvůrčí tým namixuje Medvídkovi muziku a v září jej uvede do kin. Partnerem nejnovějšího Hřebejkova počinu je i TV Nova.


Sehrané tvůrčí trio vedené režisérem Janem Hřebejkem si při křtu DVD Kráska v nesnázích vyřídilo jeden zvířecí rest s Janou Brejchovou. Herečka si totiž osobně nepřevzala sošku Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli, kterou ztvárnila právě v posledním Hřebejkově filmu, a tak Hřebejk předal sošku dodatečně. My pro vás máme video z předání této skleněné sošky.

Režisér se nyní věnuje hudebnímu mixu na filmu Medvídek. Snímek, který má premiéru na začátku nového školního roku, tedy 6. září, je zasazen do současnosti a září v něm Jiří Macháček, Roman Luknár, Ivan Trojan nebo Tatiana Vilhelmová, Aňa Geislerová a Nataša Burger. 
Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz