Zpravodajství

Bestiář? Stojí za to!

Nový film Ireny Pavláskové vtrhne do kin 19. dubna. Podívanou, při které se zasmějete, zamyslíte a možná si i přiznáte nepřiznané, prostě musíte vidět.


Film Bestiář se dosti vzdálil od svého knižního námětu Barbary Nesvadbové a je tragikomicky laděným příběhem jemně dobrodružného hledání mladé ženy. Jsou v něm zajímavé vztahové peripetie, jsou tam emoce, erotika, hledání pravých hodnot, ale také nadhled, ironie a trocha té legrace. Film není pojímán se zacílením na ženské publikum, je to příběh, který chce oslovit diváky napříč diváckým spektrem, nezávisle na pohlaví a na věku.

 

 

Život Karolíny (Danica Jurčová) pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem (Karel Roden). Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní. Chce být tím, kdo udává tempo, chce změnu rolí. Bude se chovat tak, aby měla věci pod kontrolou, bude nezávislá, bude víc brát než dávat! Záhy se ale ukáže, že toto není cesta. Jediný způsob, jak být nezávislý, je být sám sebou a nemít potřebu to nikomu „natřít"! Důležité muže ztvárnili Karel Roden, Marek Vašut, Tomáš Matonoha, Miroslav Etzler, Kryštof Hádek a Petr Vondráček.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz