Zpravodajství

Princ William se údajně zasnoubil

Přistižení hříšníci jsou většinou ochotni udělat cokoli, aby získali milost v očích svých vyvolených. Výjimkou není ani druhý v pořadí čekatelů na britský trůn, čtyřiadvacetiletý princ William, jenž se v poslední době choval jako utržený ze řetězu.

S kumpány vydatně popíjel po nejrůznějších lokálech a do pokoje v kasárnách si vodil cizí ženy. A protože je ostře sledovanou celebritou, o jeho prohřešcích se všechno ještě za tepla dozvěděla jeho přítelkyně Kate Middletonová. Nyní je prý se všemi eskapádami konec. Jak totiž napsal list Times, oba mladí lidé se zasnoubili. Prsten, jenž naznačuje, že už je svatba na obzoru, však na Kateině prsteníčku zatím nikdo nezahlédl. Aby ho skryla před zvědavými pohledy, nosí ho na krku, zavěšený na řetízku.
Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz