Zpravodajství

Julia Roberts utekla od manžela

Julia Roberts utekla od manžela
Zdroj: Korzo

Přímo čítanková manželská hádka se stala katalyzátorem rozkolísaného vztahu mezi hollywoodskou superstar Julií Roberts a jejím chotěm, kameramanem Danielem Moderou. Po ní protagonistka snímku Pretty Woman za sebou třískla dveřmi. Nejen obrazně.

Sebrala totiž dvouletá dvojčata Hazel a Phinnauese a opustila rodinnou vilu. Příčinou sporu byla Juliina touha porodit třetího potomka v Novém Mexiku, kam se chtěla kvůli tomu nadobro přestěhovat. Daniel s jejím přáním nesouhlasil, a jak sám přiznal, během nekonečného a víceméně zbytečného dohadování mu ruply nervy. Tím přilil olej do ohně rozpoutaných vášní a de facto přiměl manželku v šestém měsíci, aby realizovala plány, jež zatím naznačovala většinou jen slovně.

Modera, jenž si kvůli Julii rozbil předchozí manželství, nese její odchod velice těžce. Je přesvědčený, že v jejich svazku hrál zcela podřadnou roli. Někde v pozadí za dvojčaty a Juliinou filmovou kariérou.

Hollywoodské klepny neotálely a hned si pospíšily s dalším možným vysvětlením. Soudí, že se někdejší nejlépe placená hollywoodská herečka až příliš sžila s úlohou, již má ztvárnit brzy po porodu. V chystaném projektu totiž ztělesní matku samoživitelku, která se musí postarat o své děti.

Na náladě Danielovi zřejmě ani moc nepřidává, že se kolem Julie okamžitě začal motat Kiefer Sutherland (agent Jack Bauer), s kterým měla před šestnácti lety stanout u oltáře a jenž ji u něj nechal stát kvůli aférce se striptérkou.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz