Zpravodajství

Zloděj okradl ligové basketbalisty

Zloděj okradl ligové basketbalisty

Policejní dohru má utkání mezi basketbalisty USK Praha a NH Ostrava, které probíhalo na pražské Folimance. Ne snad, že by se poprali fanoušci nebo dokonce hráči, ale zatím neznámý zloděj tam přímo při zápase okradl tým hostů o veškeré jejich cennosti.

Ostravští vedli nad hráči z USK od samého počátku a nakonec taky o šest bodů vyhráli. Moc důvodů k radosti ale po zápase stejně neměli.
Ne snad že by ostravští borci byli neskromní - s výsledkem 73 - 67 jsou spokojení nad míru. Problém je v tom, že zatím neznámý nenechavec jim přímo během utkání ukradl batoh s cennostmi celého týmu.

Jak se něco takového mohlo stát, hráči netuší. Batoh nikdy nenechávají v šatně - i tentokrát ho vzali pro jistotu s sebou až na střídačku.

Celková škoda činila 50 tisíc korun.

Co je ale podle hráčů horší - v batohu měli kromě mobilních telefonů a peněz také všechny doklady.

Policisté po pachateli pátrají zatím marně. Ostravští basketbalisté ale doufají, že se jejich výkon zlepší a oni se nakonec se svými věcmi přece jen shledají.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz