Zpravodajství

Asian Dub Foundation vydávají bilanční album

Už je tomu čtrnáct let, co seskupení Asian Dub Foundation vykrystalizovalo z projektu letních hudebních workshopů, pořádaných londýnskou Farringdonskou hudební společností, na kterých se mladí Asiaté učili základní hudební fígle a postupy. Nastal čas bilancování...

Asian Dub Foundation byli a jsou trochu jiní než ostatní. Bylo jich hodně a hráli muziku s raggajunglovými rytmy, indodubovou basou, sitarem inspirovaným kytarou a velkou energií, která sálá z desek a ještě více na koncertech. Během dvanácti let existence vydali pět studiových alb a dvě živá.

Teď je tedy ten správný čas se ohlédnout zpátky do historie téhle velké skupiny. Asian Dub Foundation vydávají svoje Best Of album jmenuje se Time Freeze 1995/2007: The Best Of. Krom léty prověřených pecek na něm najdete hned dva dosud nikdy nevydané songy. Deska se na pultech prodejen objeví hned ve dvou formátech. Jako klasické CD a jako dvojalbum v De Luxe verzi, ta obsahuje remixové tracky, zajímavé hosty a ještě jeden nový song navíc.

V současné době Asian Dub Foundation vyráží na turné. Hned poté se chystají do studia natáčet další řadovou desku. Nezbývá, než se těšit. Už 23. dubna je můžete mít doma...

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz