Zpravodajství

Missky oslavovaly tituly, valašský král očekávaného potomka

Missky oslavovaly tituly, valašský král očekávaného potomka
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Sobotní Korunovační ples se v brněnském Boby Centru skutečně vydařil. Většina novopečených missek sice odešla spát těsně po půlnoci - a to mezi prvními - někteří významní hosté ale oslavovali až do rána. Taneční parket tak byl neustále v obležení. Pořádně se odvázala Gábina Partyšová i její muž Josef Kokta, kteří spolu s přáteli předváděli u stolu divoké tance.

Král si připíjel na očekávaného potomka
Valašský král Bolek Polívka, jinak také jeden z porotců soutěže Miss ČR, ještě ve čtyři ráno hýřil optimismem a radoval se, že bude opět otcem. "Když už jsem jednou král, tak musím mít co nejvíce nástupců..!" komentoval se smíchem příchod nového potomka.

Majitelem (zatím pouze replik) korunek Miss ČR 2007 a Miss sympatie se nakonec stal Slovinec Loris Požar, provozující ve své zemi casinové a výherní automaty. Po strhujícím souboji s majitelem cestovní kanceláře Imedem Jeddaiem o skvosty nejkrásnějších dívek České republiky, nakonec svého soka trumfnul celým milionem korun za korunku Miss ČR 2007 a dvěmi sty tisíci korun za korunku Miss sympatie 2007 Veroniky Pompeové. Tyto cenné "skalpy" tak možná již brzy ozdobí některé ze slovinských kasin či heren, zatímco celkový výnos z dražby poputuje na konto dětského domova v Žichlínku.

Již ode dneška čeká novopečené missky příjemný, ale náročný a ryze pracovní program. V poledne si Miss ČR 2007 a Miss sympatie převezmou osobní automobily. Odpoledne pak i Miss ČR 2007, Miss sympatie, I. vicemiss a II. vicemiss získají klíče a prohlédnou si jednopokojové byty, jejichž pronájem získaly zdarma na jeden rok.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz