Zpravodajství

Energický Noid křtí, metalačka Bílá zpívá - video

Energický Noid křtí, metalačka Bílá zpívá - video

Václav Noid Bárta dnes v klubu Retro pokřtil CD své kapely Noid Crew zvané prostě Noid a jeho žena Lucie Bílá mu k té příležitosti zazpívala. Před "slavíččiným" koncertem si ale se svou tříčlennou bandou zahřímal Noid. Energií prýštící vystoupení přerušil jen na pá rminut, aby šampaňským znehodnotil jedno nové CD.


Křtu asistoval Vilém Čok a zpěvák Kamil Střihavka. Oba placce svorně přáli posluchače, další úspěchny a pak stříbrný disk skropili šampaňským. Noid Crew po slavnostním aktu ještě přidali dvě nové věci, které byste na albu Noid hledali jen stěží, a pustili na pódium band Petra Maláska, který po krátkém jazzovém úvodu uvedl do světel reflektorů Lucii Bílou.

Popové písničky brilantně odehrané Matáskovou skupinou čas od času zabrousily do jazzových rytmů a i notoricky známé melodie Lucie Bílé ze sebe ten večer stvořily hudební hádanku. Až dle refrénu věci méně znalý posluchač nacházel rádiové hity. A ačkoli klub Retro je v máločem podobný klasickým honosným sálům, v nichž Lucie často vystupuje, metalová duše se ve zpěvačce nezapřela a s přehledem ovládla klubovou atmosféru.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz