Zpravodajství

Honza Musil se s přítelem stará o tři děti

Jako úspěšný televizní moderátor překvapil Jan Musil diváky nejprve, když onemocněl leukémií, a poté, když nemoc zdolal. A k tomu ještě potřetí přiznáním, že je gay, i když má dvě dcery z bývalého manželství. Od té doby má stálého přítele, se kterým žije, ale o razítku potvrzujícím jejich vztah příliš netouží.

"S dcerami Lucií a Veronikou, kterým je kolem dvaceti, protože jsem si je pořídil jako mladý kluk, mám ty nejlepší kontakty. Ale s přítelem jsem si teď pořídil dokonce tři děti. A sice Bublinu, Gambu a Dudlíka. Jsou to veliké dogy, ovšem my je vnímáme jako naše děti. Pečlivě se o ně staráme a máme je moc rádi," svěřil Korzu Honza Musil.

O registrovaném partnerství zatím neuvažuje
"My jsme o tom spolu mnohokrát mluvili, ale zatím to pro nás nemá žádný význam," říká. "Majetkové záležitosti jsme si upravili u právníka. Kromě toho člověk nikdy neví, co se za léta může stát, a s rozvody jsou jen komplikace. Ale přesto bych neměl říkat, že si pro to razítko na radnici nikdy nepůjdeme. Nikdy by člověk neměl říkat nikdy. Život je nevyzpytatelný," usmívá se Honza, který si pár let užil být televizní hvězdou. Teď se věnuje především organizování a moderování významných společenských akcí.

"To je činnost, která mě velice baví, zvlášť když si mohu pracovní příležitosti vybírat. Například teď jsem uváděl křest cédéčka naší krásné a nadané klarinetistky Ludmily Peterkové přímo v kostele svatého Vavřince pod Petřínem," pochlubil se s úsměvem. "A ještě to natáčela televize, protože Ludmila hraje roli úspěšné muzikantky v připravovaném pokračování seriálu Hop nebo Trop. Takže jsem hrdý na to, že se věnuji uvádění hodnotných a neobvyklých společenských setkání."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz