Zpravodajství

VIDEO: Motorkáře smetl nákladní vůz, po nehodě zemřel

VIDEO: Motorkáře smetl nákladní vůz, po nehodě zemřel

Tragická dopravní nehoda zablokovala včera večer hlavní silniční tah z Brna do Svitav. Příčinou byla srážka motocyklu s osobním autem. Podle odhadů jel motocyklista minimálně stotřicetikilometrovou rychlostí.

Zdroj: TV Nova

V kopcovitém terénu se snažil předjíždět přes plnou čáru a to se mu pravděpodobně stalo osudným. Jedenadvacetiletý muž narazil v plné rychlosti do protijedoucího osobního vozidla a pak ho ještě smetl nákladní vůz.

Motorkář utrpěl tak vážná zranění, že na místě zemřel. Z jeho stroje zůstala po srážce jen hromada šrotu, který hasiči odklízeli až do nočních hodin. Škoda na majetku je odhadnuta na 140 tisíc korun.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz