Zpravodajství

Žárlím na psa!

Žárlím na psa!
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Dobrý den. Mám jeden takový problém. S přítelem žijeme 5 let a dovolil mi,abych si pořídila psa.Ze začátku to vypadalo,že ho má rád, hrál si s ním, učil ho a podobně. Jenže postupně na něj začal žárlit. A to z toho důvodu,že když jsme spolu,tak ten pes poslouchá víc mě než jeho. Máme ho 14 dní a už jsme se kvůli němu 3krát pohádali. Příteli dávám najevo,že ho nestavím na druhou kolej, vždyť přece na psa nejde žárlit. Co by dělal,kdybychom měli dítě? Opravdu už si nevím rady, toho psa pryč nedám a moc by mě mrzelo, kdybychom se spolu měli kvůli psovi rozejít. Vydrželi jsme spolu tolik špatného.Jak se mám zachovat? Děkuji za odpověď. Hanny

Milá Hanny,
Toto je typická ukázka chlapské ješitnosti. Jsem skálopevně přesvědčená, že kdyby ta němá tvář poslouchala víc jeho, bylo by vše v naprostém pořádku. Zkusila bych situaci vyřešit rafinovaně. Přítel se uklidní a získá svůj pocit převahy jen tehdy, pokud pejsek začne poslouchat i jeho. Doporučuji stáhnout se na chvíli do pozadí a nechat ty dva napospas. Uvidíte, že jakmile si jednou, dvakrát sedne na jeho mužné Sedni!, bude dobře. Abychom to promysleli do detailů, doporučuji servírovat večeři nejdřív příteli a teprve potom zvířeti! O drbání a venčení nemluvě.

 

Ale pokud by byl pes poslouchající více ženu nepřekonatelný problém, mohl by být kámen úrazu i jinde a pes pouhá záminka k hádkám. Neznám pozadí vašeho vztahu, ale myslím si, že tady by pomohla otevřená diskuze na téma: "Štve tě opravdu pes, nebo máme nějaký jiný problém..." Zkuste to a uvidíte v každém případě bych neustupovala v tom, že se pejska zbavíte. Není normální, aby muž žárlil na psa, pokud se tedy minimálně nepodobá někomu, kdo se uchází o vaši přízeň. Vy z něj máte radost, máte ho ráda a tím, že máte ráda svého psa, neděláte nic špatného nedejbože nelegálního. Takhle byste také mohla ustupovat donekonečna a celý život.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz