Zpravodajství

"Noid Filípka učí být chlapákem," usmívá se Bílá - video

"Noid Filípka učí být chlapákem," usmívá se Bílá - video

Mnohonásobná slavice a emocemi nabitá zpěvačka Lucie Bílá na křtu desky Noid, kterou se svou Crew natočil její manžel Václav Noid Bárta, naprosto zářila spokojeností. Noidova kapela sice zkouší u Lucky Bílé doma nebo v klubu Kain, ale na koncertě Noid Crew byla zpěvačka v pondělí poprvé. Mimochodem prozradila, jaký vztah má syn Filip s jejím mužem Václavem.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Slavice, která v klubech většinou nevystupuje, v Retru udělala vyjímku a zatáhla band Petra Maláska do temného sálu ozářeného jen barevnými světly z pódia. Zavzpomínala při tom na své metalové období, kdy ji máničky zastavovaly na ulici a braly ji za svou metalovou princeznu.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz