Zpravodajství

Kdo bude účinkovat v taneční show Bailando?

Kdo bude účinkovat v taneční show Bailando?
Zdroj: TV Nova

Už jen dva dny zbývají do začátku taneční show naší televize Bailando, tančím pro tebe. Osm lidí se v ní spolu se svými hvězdnými partnery pokusí vytančit splnění přání. Ne však pro sebe, ale pro někoho, kdo pomoc opravdu potřebuje. Dnes vám blíže představíme první čtyři účastníky, na zbývající se můžete těšit ve čtvrtek.

Zdeněk Fiala vyrostl v dětském domově, který ho zachránil před tím, aby skončil na ulici. Teď bude tančit pro sto padesát dětí, které jsou na tom stejně jako kdysi Zdeněk - žijí v dětském domově. Tomu teď hrozí, že se bude muset zavřít.

"Takže bych chtěl vytancovat peníze pro tenhle dům dětí, aby mohl existovat," uvedl sympatický tanečník. K tomu mu bude pomáhat herečka Jana Paulová.

Podrobnosti o show Bailando naleznete zde.

Lada Kománková je matka dvou zdravých dětí. Jejich kamarádka, sedmiletá Karolínka, už ale tolik štěstí neměla. Je totiž vážně nemocná a Lada chce společně s Richardem Tesaříkem vytančit peníze na její léčbu.

"Myslím si, že Karolínka vnímá všechno, neliší se od ostatních dětí," řekla tančící maminka.

Jaroslav Molnár slouží u městské policie. Když viděl výzvu naší televize, sám si našel čtrnáctiletou Ivu, které chce pomoci. "Líbil se mi ten nápad tímhle způsobem pomoci postižené osobě," řekl TV Nova. Iva je totiž už několik měsíců na vozíčku. Jaroslav za ni bude bojovat s Ivou Kubelkovou.

Petr Pik chce pomoci svému synovci Danovi, který je vážně nemocný. Tím by ale pomohl své sestře, která touží po druhém dítěti a veškerou svou péči teď musí soustřeďovat na malého Dana. "Věřím tomu, že by se to jednou mohlo změnit, aby byl takoý, jako jsem třeba já nebo kdokoliv z nás," dodal pomáhající strýc.

Formát show Bailando, tančím pro tebe vymysleli v Mexiku a úspěšný byl v mnoha zemích. Vysílat se bude také na Slovensku. Soutěžící čeká šest kol po dvou tancích a velké finále. V tom se utkají tři páry.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz