Zpravodajství

Bestiář už dnes v kinech!

Už dnes můžete zajít do kina na film, který je sondou do samého nitra současných vztahů. Představitelka hlavní hrdinky Karolíny - Danica Jurčová nám prozradila, jak si (ne)užívala erotické scény, kterých je ve filmu víc než dost.


„V prvé řadě jsem velmi ráda, že mi dala režisérka Irena Havlásková šanci a obsadila mě do hlavní role. Projevila tak důvěru herečce, kterou vlastně viděla poprvé v životě," začala vyprávět Danica Jurčová, „když jsem si přečetla scénář bylo mi jasné, že se v některých scénách budu muset velmi odvázat, ale na druhou stranu jsem si řekla, že jednou jsem herečka a musím umět zahrát cokoliv. Kromě toho Karel Roden mi byl výborným partnerem. Je to herec, který se jen tak nepotká - opravdový profesionál, kterému za mnohé vděčím," řekla Danica Jurčová.

 

„Když jsem Danicu viděla, po deseti minutách bylo jasné, že jsme našli Karolínu. Zamilovala jsem se do ní na první pohled a objevila tak pro sebe báječnou herečku," uvádí na adresu Jurčové režisérka Irena Pavlásková. „Je dotočeno a zítra bude film vyslán do světa a já mu přeji úspěch a co nejvíc diváků. Doufám, že osloví co nejvíce žen a pomůže jim třeba vyřešit i nějaký zásadní problém," přeje si Jurčová.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz