Zpravodajství

Kate Middletonovou rozchod nezlomil

Neukrývá se před médii, ani nenabízí tvář opuchlou pláčem soucitným pohledům veřejnosti. Rozchod s princem Williamem přijala Kate Middletonová s typickým klidem Angličanky. Chová se po něm prý stejně sebevědomě jako zesnulá princezna Diana, když jí v roce 1994 princ Charles oznámil, že se s ní rozvádí kvůli Camille Parker-Bowlesové.

"Chce dát celému světu najevo," svěřili přátelé pětadvacetileté ex-snoubenky listu Sun, "že kopačky od Williama ji nesrazily do bláta."

Kate dodržuje zaběhnutý denní režim, sportuje, chodí do práce. Konec vztahu sice vzala na vědomí, nehodlá si však z neštěstí v lásce udělat životní program. Proto také odmítla nabídku šéfa módního domu Jigsaw, kde pracuje jako nákupčí, aby si vzala několik týdnů dovolené a strávila ji ve firemním bungalovu na čarokrásném karibském ostrově Mustique.

"Dala by tím najevo, že utíká před problémy, a to je poslední, co chce, aby si o ní lidé mysleli," píše deník Sun. I když, jak dodává, právě na Mustique by se našla řada prominentů, kteří by byli ochotni ji utěšovat. Další vily tam totiž vlastní hudebníci Mick Jagger, David Bowie a také módní návrhář Tommy Hilfiger.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz