Zpravodajství

Kdo bude dalším účinkujícím v show Bailando?

Kdo bude dalším účinkujícím v show Bailando?
Zdroj: TV Nova

První čtyři účastníky taneční show naší televize Bailando - tančím pro tebe, jsme vám představili ve středu. Dnes vám přiblížíme druhou čtveřici, která je rozhodnuta s pomocí známých tváří splnit sen svým blízkým. Bailando - tančím pro tebe, vypukne za necelých dvacet pět hodin.

Lenku Sekaninovou a její sestry vychovávala hlavně maminka, na otce nemá Lenka hezké vzpomínky. Dívky ale nikdy nestrádaly a mohly se věnovat milovanému tanci. Lenka by to teď ráda své mamince oplatila.

Více o taneční show Bailando naleznete zde.

Nejmladší účastnice Ladislava Dolhá tančí pro svou sestru dvojče. Po tragické události se totiž Jitčin život navždy změnil a Ladislava by jí to ráda alespoň trochu usnadnila. Pomáhat Ladislavě bude herec Jiří Mádl.

Jana Gonsoriová se do soutěže přihlásila, aby pomohla svému jedinému dítěti, tříleté Adélce. Ta je totiž naprosto odkázaná na její pomoc. Jana s pomocí Tomáše Krejčíře se ale nechce vzdát.

Daniel Šnajdr se rozhodl vytančit sen své kamarádce, handicapované sportovkyni Lence. Ta je na vozíčku a bez operace jí ochrnou i ruce. To chce Dan s Adélou Gondíkovou zvrátit.

První večer taneční show Bailando tančím pro tebe se bude vysílat v přímém přenosu zítra od osmi hodin odtud, z malé sportovní haly v Praze.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz