Zpravodajství

Platinovému Landovi vadí záře reflektorů - video

Platinovému Landovi vadí záře reflektorů - video

Soundtrack k filmu manželů Lanových Kvaska se prodává tak dobře, že už dosáhlo na platinu za 15 tisíc prodaných kousků. Dan si pro ocenění do diskoklubu na Štvanici přišel, očividně se tam ale necítil. To pak okomentovala jeho žena Mirjam slovy, že má pocit, že v takovém tanečním klubu byl Dan vůbec poprvé.

Zdroj: Korzo

Platinové CD bylo podle Petra Čápa ze Sony BMG ještě před třemi týdny zlaté. Vydavatelská firma proto dala vyrobit nejdříve zlatou desku, avšak prodej šel tak dobře, že bylo nutné připravit platinu.

Režisérka si dala deadline
Mirjam Landová už na premiéře Kvasky mluvila o dalším filmovém projektu. "Já jsem to ještě nezačala psát, protože nechci psát bodové scénáře, to mě znervózňuje. Dala jsem si osobní deadline a příští týden začnu psát. Dám si 14 dnů, tři neděle, abych to napsala a uvidíme, co bude dál," uvedla Landová. Pokud se začne dosud nenapsaný scénář natáčet podobnou rychlostí jako režisérčin celovečerní debut, tak budou mít Landovi na podzim další premiéru.

Landa se před fotoaparáty skrývá za černé brýle
Daniel Landa si takového úspěchu váží a desku si přišel převzít. Prostředí a časté blikání blesků od fotoaparátů mu však nejsou příjemné, z toho důvodu se ve čtvrtek na potkání neusmíval, ani se přehnaně neradoval. Od neustálého blikání fotoaparátů se bránil černými brýlemi. Protože se zpěvák a skladatel chtěl vyvarovat křiklavých titulků, před celým klubem zdůraznil, že není naštvaný, že se tváří normálně.

 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz