Zpravodajství

Děti si v Zoo hrály s Novou - video

Děti si v Zoo hrály s Novou - video

Nejsledovanější domácí televize uspořádala v pražské zoologické zahradě zábavné odpoledne pro děti a jejich rodiče. Mezi 350 spokojenými návštěvníky nechyběli moderátoři a herečky známé z obrazovky TV Nova.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Modrá obloha, kvetoucí stromy a všudypřítomné zvuky ze zvířecí říše. To byly kulisy pro dětské odpoledne nazvané Novohraní 2007. Ačkoli akci stejného jména už naše televize zažila, tentokrát se poprvé konala pod širým nebem. 

Televizní star vyvětraly své dcerky
Azurové počasí vylákalo do Zoo například herečku Ivanu Jirešovou s dcerkou Sofií a přítelem Viktorem Dykem. Jana Bernášková dorazila s dcerkou Justýnkou a "snídaňářka na mateřské dovolené" Monika Valentová se šestiměsíčním bříškem a  dcerkou. Zábavného programu se zúčastnil i moderátor pořadu 112 Mirek Vaňura. Doprovázely ho dvě dámy, dcerka a manželka Dana, která je zároveň dramaturgyní pořadu o hrdinech současnosti.

Děti řádily mezi kozami
Děti bavili klauni, obrovské mýdlové bubliny do vzduchu vypouštěl bublifukový mistr a zájemci si mohli nechat pokreslit obličej zvířecími motivy. Po areálu tak běhaly desítky dvounohých tygrů, berušek a koček. Děti si také vyzkoušely, jak se krmí kozy, svezly se na ponících a vyřádily se v nafukovacím hradu. Rodiče mezitím zaměstnávalo přichystané občerstvení. Na závěr od naší televize děti dostaly sadu malovacích pomůcek nebo hadrovou hračku. Za přítomnosti klaunů, krotitelů zvířat a chovatelů si všichni slunné odpoledne opravdu užili, děti samozřejmě nejvíc.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz