Zpravodajství

Nehoda autobusu: osm zraněných

Nehoda autobusu: osm zraněných

U Krušovic na Rakovnicku havaroval ráno běloruský autobus. Podle informací serveru nova.cz se zranilo osm lidí, něktěří cestující jsou v šoku. Nehoda se stala na silnici 1/6, pro nova.cz to uvedlo Centrum dopravních informací. Řidič údajně nevybral jednu z ostrých zatáček a narazil do sloupu elektrického vedení, v části obce nejde elektřina. Na místě byl náš reportér Martin Novotný.


Autobus je již mimo vozovku, silnice je částečně průjezdná. Čtyři zranění byli odvezeni do nemocnice, zbylí byli ošetřeni na místě.

Zdroj: TV Nova

"V 8:54 vyjížděla rychlá lékařská pomoc k dopravní nehodě autobusu u Krušovic, při které se lehce zranili tři lidé. Jedna z pacientek utrpěla otřes mozku a další pacientka měla frakturu nosu - obě ženy byly po ošetření odvezeny sanitním vozem na chirurgickou ambulaci v Kladně.

Třetí pacient byl z nehody odvezen k ambulantnímu ošetření do Rakovníka," řekla serveru nova.cz mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.  
Doprava v místě nehody je zatím bez omezení, policisté ale očekávají v odpoledních hodinách dopravní problémy při vytahování autobusu z příkopu.

Autobus havaroval také ve čtvrtek na Příbramsku

Ve čtvrtek havaroval linkový autobus u Pňovic na Příbramsku. Bočně se střetl s nákladním autem převážejícím dřevo. V autobuse se lehce zranilo pět dětí. Dvě dívky byly převezeny na vyšetření do příbramské nemocnice, řekli zástupci policie a záchranné služby.

Autobus jedoucí od Pňovic do Rožmitálu pod Třemšínem převážel hlavně děti do školy. Při míjení vůz zavadil o autobus, rozbil jeho zpětné zrcátko a dvě okna u sedadel za řidičem.

Rozbité sklo lehce zranilo pět dětí, některé z nich si převzali rodiče. Dvě dívky záchranná služba převezla na vyšetření do příbramské nemocnice.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz