Zpravodajství

Slovenská sázková kancelář přišla o miliony korun

Slovenská sázková kancelář přišla o miliony korun
Zdroj: TV Nova

V jedné z nejznámějších slovenských sázkových kanceláří, kam Slováci s oblibou chodí sázet na výsledky sportovních zápasů, údajně probíhaly mnohamilionové podvody. Konkrétně byly prý falšovány výherní lístky. Deseti lidem, mezi nimiž jsou i zástupci firmy, hrozí až 12 let ve vězení.

Mnoho lidí na celém Slovensku se včera marně snažilo dostat do 280% poboček společnosti Formula Plus. Prestižní sázkovou společnost si totiž nečekaně vzalo na mušku 300 policistů.

To ještě ani zaměstnanci netušili, co se vlastně děje. Druhý den policie oznámila, že zatkla deset lidí.

Podvodníci nebyli troškaři. Svým jednáním způsobili údajně škodu sedmnáct milionů korun. Ukázalo se, že nešlo jen o řadové zaměstnance. Zásah policie směřoval na nejvyšší místa vedení společnosti.

Detaily k případu policie nezveřejnila. Pobočky jsou ale znovu otevřené a lidi v nich dál tipují sázky.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz