Zpravodajství

Madonna úřaduje v Malawi

Neúnavná popová královna Madonna má při svém týdenním pobytu v Malawi plné ruce práce. Přijela sem s devítiletou dcerou Lourdes a rok a půl starým Davidem Bandou, chlapcem, který se zde narodil, a jehož hodlá Madonna adoptovat, aby prodiskutovala další činnost charitativní organizace, s níž spolupracuje.

Madonna nejprve navštívila v rodné vesnici malého Davida jeho otce Yohana, který se v minulosti ostře postavil proti plánované adopci. Zdržela se jen chvíli, aby muže, který syna po manželčině smrti dal z finančních důvodů do sirotčince, ujistila, že proti němu nic nemá. A pokud úřady osvojení schválí, bude zpěvačka za člena rodiny spolu s malým Davidem považovat také jeho.

Hlavním důvodem zpěvaččiny cesty však bylo slavnostní otevření velkého pečovatelského centra pro 4 000 dětí, jehož stavbu z velké části financovala. Zúčastnila se ho i Lourdes, která si se svými africkým vrstevníky okamžitě porozuměla i přes jazykovou bariéru.

Madonna kvůli cestě do Malawi přerušila nahrávání nového alba, na němž s ní spolupracuje Justin Timberlake. Kromě někdejšího člena 'NSync se na nové nahrávce podílí také Timberlakův producent Timbaland.

"Bude to hodně hiphopová záležitost," prozradila Madonna. Ještě před vydáním tohoto alba zpěvačka oslaví čtvrtstoletí své hudební kariéry. Vydá k němu speciální výběrovou kolekci, tvořenou třemi CD a dvěma DVD.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz