Zpravodajství

Čtyři Aurely putovaly k Tině

Čtyři Aurely putovaly k Tině
Zdroj: EMI

Udílení hudebních cen Aurel 2006 na Slovensku bylo ve znamení spanilé jízdy talentované a populární zpěvačky Tiny, která odnesla si hned čtyři ceny.

Hudební ceny Aurel se udělovaly během slavnostního večera v Martině. Tina celý večer otevřela živým vystoupením se svojí kapelou a pak se na pódium vrátila ještě čtyřikrát.

Stala se nejlepší slovenskou zpěvačkou a její deska Chillin deskou roku. Album dostal ještě další dvě ceny za produkci a zvuk.

Pro Tinu je to zlomový okamžik a sama k tomu říká: „Nic lepšího se mi za poslední dobu nemohlo stát. Je hrozně příjemné vědět, že existují lidé, kteří si váží mojí hudby, chodí na koncerty a kupují si moje desky. Ocenění je pro mě jakýsi bonus.. Nezbývá dodat, že jsem neskutečně šťastná."

V kategorii nejlepší skupina získala Aurela partička Desmond, titul nejlepšího zpěváka pak její frontman Mario Kuly Kollár. Nejlepší skladbou byla vyhlášena balada Spomaľ od kapely Peha. Vyznamenání Objev roku putovalo do náruče kapely Lavagance. Do Síně slávy byl slavnostně uveden zpěvák Meky Žbirka.

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz