Zpravodajství

VIDEO: Srážka dvou aut ve Středoklukách u Prahy

VIDEO: Srážka dvou aut ve Středoklukách u Prahy

Ve Středoklukách u Prahy se dnes po třetí hodině srazila dvě osobní auta. Osobní vůz značky Škoda Octavie zezadu narazil do druhého projíždějícího auta. Octavie nárazem odmrštila vůz do protisměru, ve kterém naštěstí nic neprojíždělo. Podle svědků došlo k převrácení aut na střechu. Při nehodě byly hlášeny tři zranění z toho dvě těžké. Na místě zasahovali posádky záchranářů, hasiči a policie.

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova
 

Operační středisko středočeských záchranářů přijalo výzvu v 15:35 hodin. Nehoda byla hlášena ve Středoklukách u benzinové stanice. „V jednom autě byl manželský pár, muž a žena byli převezeni do Fakultní nemocnice v Motole na traumatologické oddělení kladenskými záchranáři. Měli pohmožděniny, zhmožděný hrudník a otřesy mozku," řekla serveru nova.cz mluvčí středočeských záchranářů Nina Šeblová.

"Ve směru na Prahu je silnice neprůjezdná, odklon je veden přes Středokluky. Ve směru na Slaný je provoz veden pouzen pravým jízdním pruhem," řekl serveru nova.cz operační důstojník Centra dopravních informací. Na místě nyní zasahuje policie.

Dopravní omezení se předpokládá přibližně do 18:00 hodin.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz