Zpravodajství

Osel obstál jako svědek u soudu

Korunním svědkem v soudní při mezi dvěma sousedy byl osel Buddy, který na vyzvání přistoupil k soudci, dlouze se díval na porotu a ukázal, že je tiché a dobře vychované zvíře. Žádný hlučný a zlostný osel, jak tvrdila obžaloba.

Právě osla Buddyho se totiž týkal spor mezi panem Johnem Cantrellem a právníkem Gregory Shamounem. Začal tím, že první hlasitě protestoval proti stavbě kůlny, kterou si druhý začal stavět na své zahradě v Dallasu. Shamoun si jako odpověď pořídil na zahradu Buddyho. Pan Cantrell okamžitě zjistil, že mu zásadně vadí pach hnoje a oslovo hýkání:"Je to nesnesitelné, protože oslové hýkají ve dne i v noci. Nikdy nevíte, kdy spustí!" tvrdil rozčileně.

Právník ovšem prohlásil, že Buddyho potřeboval jako chůvu - aby mu pomohl starat se o telátko jménem Lucy, které nepřijala jeho matka.

Nakonec došlo k nečekanému zvratu. Zatímco porota rokovala o verdiktu, sousedé se dohodli bez její pomoci. Pan Shamoun koupí od Cantrella kus půdy, ten stáhne žalobu a Buddy i Lucy zůstanou tam, kde jsou. Buddy totiž na porotu udělal zcela jasně tak dobrý dojem, že Cantrell neměl šanci vyhrát.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz