Zpravodajství

Velké turné Davida Kollera je v plném proudu

Velké turné Davida Kollera je v plném proudu
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Tuto středu, 18. dubna, bylo koncertem v ostravské ČEZ Aréně zahájeno jedno z nejočekávanějších turné letošního jara. Již z názvu je jasné, co že je to za podnik – Support Lesbiens a David Koller Tour 2007. Divoká karta pro předkapelu padla do rukou partičce Post-it.

Pražská kapela Post-it absolvuje v roli exkluzivního hosta společné halové turné Support Lesbiens a Davida Kollera. Turné zahrnuje devět měst, začalo 18. dubna na Moravě a zakončeno bude koncertem v Benešově 28. dubna 2007.

Post-it vystoupí na každém z těchto koncertů s třicetiminutovým programem, který bude průřezem jejich dosavadní tvorby a oběma řadovými alby Ideál a Sektor 10. V rámci tohoto bloku nebudou samozřejmě chybět ani fanoušky oblíbené hity jako Závislost, V pasti, Gigolo, Post-it, Ideál a další.

Kapela ke svému hostování na turné uvádí: „Odjeli jsme se Supportama už jedno turné a hrajeme s nima rádi, to že jsme se domluvili i teď, pro nás dost znamená, máme pocit, že nám to dohromady hodně dobře hraje."

„Hrát na podiu s Davidem Kollerem bude určitě skvělá zkušenost, nejlepší na tom ale je, že jeho kytarista Michal Pelant s náma nedávno vystupoval se svým vedlejším projektem Chameleón jako předkapela."

Celé turné pokračuje zastávkami v Brně (pondělí 23. dubna). Odtud se přesune do pražské T-Mobile Arény (24. dubna), následovat bude koncert 26. dubna v Liberci, 27. dubna v Ústí nad Labem a 28. dubna pak již ve zmíněném Benešově.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz