Zpravodajství

Ordinace boduje i na Slovensku

Úspěšný seriál televize Nova Ordinace v růžové zahradě slaví úspěchy i na Slovensku. Tamní televize Markíza natočila seriál podlé české licence, obsahově se však od té „naší“ liší.


Hlavní hrdinku lékařku Soňu Petrovičovou hraje Zuzana Fialová. Stejně jako Gita Petrová je Soňa rozvedená, vychovává svou dceru Silvii a má poměr s primářem oddělení Viktorom Mažárom v podání Josefa Vajdy. Oblíbenou doktorku Páleníkovou hraje na Slovensku půvabná Zdena Studenková. V dalších rolích se představila třeba Emília Vášáryová, Tomáš Maštalír nebo František Kovár

 

Slovenští hrdinové mají své osudy rozehrány trochu jinak než čeští. Ordincia v ružovej záhrade je volným pokračováním na motivy české předlohy a slovenští scénáristé si s osudy hrdinů pohráli trochu jinak. Režie se ujala Marta Ferencová a Martin Kákoš.

 

Pokud vám unikl nějaký díl Ordinace v růžové zahradě, můžete si jej stáhnout z naší videopůjčovny.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Píše se na Deník.cz