Zpravodajství

Kvaska se podle Landové zaplatí - video

Kvaska se podle Landové zaplatí - video

Kvaska, nenápadný projekt, který zprvu vznikl z nadšení a neměl velké ambice, už vidělo více jak sto tisíc lidí. Zeptali jsme se proto Mirjam Landové, scenáristky, režisérky a producentky v jedné osobě, jestli se finanční prostředky do filmu vložené už vrátily.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Film od únorové premiéry vidělo přes sto tisíc lidí. "Myslím si, že těch sto tisíc lidí je úctyhodný výsledek. Když si vzpomenu, že to všecko začínalo jenom nadšením Mirjam a došlo to až do téhle fáze, tak je to bezvadné," komentuje návštěvnost představitel hlavní role herec Filip Tomsa.

Režisérka filmu navíc doplnila, že deset milionů vybraných na vstupném na zaplacení filmu nestačí, ale film se v budoucnu zaplatí. „Byli jsme osloveni velkou americkou distribuční společností a uvidíme, jak budou probíhat jednání, ale mám obrovskou radost už z toho, že nás vůbec oslovili, protože už to je vlastně zázrak," zářila Landová.

Podívejte se také na naši reportáž z předání platinové desky Danu Landovi za 15 tisíc prodaných kousků soundtracku k filmu Kvaska.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz