Zpravodajství

Darujte sebe!

Na problematiku týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí chce upozornit již 5. ročník charitativního projektu Dětského krizového centra Darujte sebe! Akce se uskuteční společně s oslavami Dne Prahy 7 v sobotu 12. května 2007 v na Letenské pláni. Pro všechny návštěvníky bude zdarma připraveno sportovně zábavný celodenní program se spoustou hvězdných hostů.

Během dne se o zábavu postará celá řada známých i méně známých hudebníků, herců i sportovců - např. Gipsy.cz, Martin Dejdar, Petr Vacek či Boris Hybner se svými studenty, Martina Sáblíková a Roman Šebrle.

Pro malé i velké návštěvníky bude připravena bohatá nabídka soutěží či sportovních disciplín. Celým dnem provede moderátorská dvojice Martina Hynková a Petr Zajíček. Akci pořádají Dětské krizové centrum a Městská část Praha 7.

„Především chceme nabídnout rodinám s dětmi možnost smysluplně prožít krásný den a darovat svým blízkým to nejcennější - svůj volný čas a zájem," říká Michal Benč z Dětského krizového centra. „Naším dlouhodobým cílem je zapojení odborné i laické veřejnosti do ojedinělého charitativního projektu. Samozřejmě budeme vděčni za finanční i věcnou pomoc na činnost Dětského krizového centra."

Dětské krizové centrum bylo založeno jako vůbec první zařízení zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí v České republice v roce 1992. Od té doby zajišťuje komplexní psychosociální pomoc dětem, dospívajícím a jejich rodinám

Akce Darujte sebe! se koná letos v Praze po páté; na charitativní program na pražské Letné se přišlo podívat v loňském roce kolem 6000 návštěvníků. Loni proběhla také v Hradci Králové.

 

Smart communication

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz