Zpravodajství

Popálený muž je stále v ohrožení života

Popálený muž je stále v ohrožení života
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Už šestý den je popálený muž z Nymburka napojen na umělou plicní ventilaci. Policie zatím nedokáže přesně říci příčinu tragické události, ke které došlo v pátek 20. dubna na nádraží v Nymburce. Policie vyčkává na svolení ošetřujících lékařů k výslechu poškozeného.

Muž měl popáleniny na horní polovině těla ve více než 50 procentech povrchu kůže. „Zůstává napojen na umělou plicní ventilaci Provádějí se první operační výkony, tzn. odstraňování mrtvé spálené kůže. Stále je však v bezprostředním ohrožení života," řekl dnes serveru nova.cz Ludomír Brož z kliniky popálenin vinohradské nemocnice v Praze.

Brož dodal, že doba léčby je u každého individuální, a proto není možné uvést bližší termín případného zotavení popáleného muže. Důvod vzplanutí muže bude možné s větší jistotou určit až po výslechu poškozeného. V současné době to právě kvůli jeho zdravotnímu stavu není možné.

„Policie nyní čeká na možnost provedení výslechů poškozeného po svolení ošetřujících lékařů," řekla serveru nova.cz mluvčí nymburské policie Zuzana Tuzarová.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz