Zpravodajství

Vyznejte lásku podle slavných

První máj je lásky čas….pokud pomineme tradiční líbání pod rozkvetlou třešní, víte jak nejlépe vyznat lásku? Přečtěte si, jaké vyznání potěšilo Ljubu Krbovou, Pavlínu Dankovou Reye Korantenga a Pavla Vítka.


Zdroj: TV Nova
Ljuba Krbová - herečka
„Já sama ráda dávám i dostávám malé dárečky. Když jsme byli jednou na výletě s kamarády na kolech v Krkonošském národním parku, romanticky mi natrhali kytici polního kvítí, měla jsem tehdy tuším narozeniny, ale myslím, že je to hezký nápad i pro vyznání lásky . Tehdy jsme si přitom ale neuvědomili, že jsme v chráněném území. Mohla to být nejdražší kytice v mém životě (smích). Ale největší radost mi udělal dárek od mé dcerky Anny Marie. Dala mi parníček v krabičce od náušnic, což byly pro ni v té době dvě nejvzácnější věci. A to mě na tom právě nejvíc dojalo."

 

Zdroj: TV Nova
Pavlína Danková - moderátorka Občanského Juda
„Vždycky jsem působila dojmem, že jsem tvrdá holka, což je ovšem zásadní omyl. Přála bych si, aby se ke mně někdo choval romantiky, ale chlapi, co nosí ženským snídani do postele mě prostě v životě minuli. Dnes mi připadá romantické i to, když můj syn vynese smetí bez zbytečného odmlouvání (smích)."

 

Zdroj: TV Nova
Rey Koranteng - moderátor Televizních novin
„Já jsem nenapravitelný romantik. Dodnes si vzpomínám na svou dětskou lásku, která se jmenovala stejně jako má žena - Monika. Napsal jsem jí tehdy psaníčko, že ji mám rád a chtěl bych s ní chodit. Dva dny jsem nervózně čekal na odpověď. Nakonec mi napsala, že mě taky miluje. I když mi sice po návratu do Prahy zmizela z mého života, přesto si na ni dodnes rád vzpomenu."

 

Zdroj: Korzo
Pavel Vítek - zpěvák
„Nejkurióznější vyznání lásky jsem zažil v polovině devadesátých let, kdy jsem moderoval talk show v jednom rádiu, která se vysílala naživo. Volal mi tehdy jeden posluchač a prohlásil ´Chtěl bych Ti, Pavle, říct, že Tě miluji., V první vteřině mě to zarazilo. Bylo to v době, kdy společnost nebyla ještě tak otevřená jako dnes a navíc v časech, kdy ještě nikdo netušil nic o mé odlišné sexuální orientaci. A nadto jsem prostě nebyl zvyklý na takovou upřímnost. Nakonec jsem to ustál a odpověděl jsem, že mě potěšilo, že mi někdo řekl přesně to, co v tu chvíli cítí."

 A jaké bylo to vaše nej....vyznání lásky? Napište nám.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz