Zpravodajství

Policie pátrá po muži z Prahy

Policie vyhlásila v pondělí 23. dubna pátrání po dvaapadesátiletém Miroslavu Rajtmajerovi z Prahy. „Muž má hlášen trvalý pobyt na Praze 2," řekla dnes serveru nova.cz mluvčí policejního prezídia Roman Skřepek. V pátek 20. dubna odjel z Prahy do Písku za manželkou. Od té doby je nezvěstný.

„Pohřešování oznámil 20. dubna jeho otec. Hledaný odjel ten den z Prahy do Písku za manželkou vozidlem Avia a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Mobil má nedostupný. U manželky měl údajně být do večera a poté měl naplánovanou údajně další schůzku," řekl serveru nova.cz Skřepek. Dodal, že vozidlo bylo následně nalezeno v ulici Budovatelská v Písku.

Podle informací serveru nova.cz nebyl v minulosti Rajtmajer trestán. Muž je občanem České republiky. Jeho popis odpovídá výšce postavy 180 centimetrů, má hnědé oči a dorozumí se také německy a anglicky.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně sedm lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly loď zachvácenou požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi sedm kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz