Zpravodajství

VIDEO: V Pardubicích zemřel v dodávce mladý řidič

VIDEO: V Pardubicích zemřel v dodávce mladý řidič

K tragické nehodě došlo v pátek ráno v Pardubicích nedaleko obchodního domu Globus. Dvacet minut před pátou hodinou tam havaroval 26letý řidič Fordu Tranzit. Čelně narazil do cisterny. Našemu serveru to sdělila pardubická policejní mluvčí Jitka Vavřinová.

Zdroj: TV Nova

"Auta se srazila na rychlodráze spojující Pardubice s Hradcem Králové," uvedla mluvčí. Při předjíždění narazil řidič fordu do protijedoucího kamionu. "Mladý řidič fordu na místě zemřel," dodala. Cisterna skončila v příkopu, kde se z ní vysypal cement. Odpoledne chtějí hasiči cement z místa nehody odstranit.

Dále z kamionu vyteklo zhruba 400 litrů nafty. Z fordu zbyly na silnici doslova kousíčky.

Řidič kamionu utrpěl lehká zranění, byl převezen na ošetření do pardubické nemocnice.

Podle policejní mluvčí dosáhla škoda na obou vozidlech 950 tisíc korun.

Provoz na dopravní spojce až k pardubickému nadjezdu U Srchů byl nejdříve uzavřen, nyní je možný pouze v jednom jízdním pruhu. Podobná nehoda není na tahu mezi Pardubicemi a Hradcem Králové jediná. Rychlodráha nahání svým profilem strach řidičům i policistům.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz