Zpravodajství

Lopez: Těžká cesta ke slávě

Lopez: Těžká cesta ke slávě
Zdroj: TV Nova

Dnes nejlépe placená latinsko-americká herečka a zpěvačka zpočátku neměla na růžích ustláno. Musela se hodně otáčet, aby si jí všimli v televizi a později i u filmu. Dnes je uznávanou celebritou a vy ji můžete vidět ve filmu Svatby podle Mary už dnes večer.

Jennifer Lopez se narodila jako Jennifer Lynn Lopezová v Bronxu. Čtvrt nevalné pověsti připravila mnoho nástrah i pro malou a dospívající Jennifer, ale její rodiče se ji snažili od kriminalitou protkaného Bronxu uchránit. „Natáčení filmu Krásná pokojská, mě dovedlo i do míst, kde jsem vyrůstala. Připomnělo mi to dobu, kdy jsem v této čtvrti bydlela a dojížděla vlakem do města," vzpomíná Jeniffer Lopez. Její máma Guadalupe je učitelkou ve školce a otec David počítačový technik. Už ve čtyřech letech ji máma přihlásila do hodin tance, o deset let později si sama Jennifer k tanci přibrala i zpěv. Tehdy však ještě netušila, že ji za pár let bude znát celý svět.


Na školu se jí příliš nechtělo, ale matka z ní chtěla mít právničku. Po prvním semestru na Baruch College univerzitu vzdala, neměla totiž čas na své milované tancování. To se ale vůbec nelíbilo rodičům. Jejich rázný nesouhlas vygradoval odchodem mladé Jennifer z domova. Přespávala v tanečním studiu a tančila ve videoklipech za honorář dvacet dolarů. Každý den absolvovala nějaký konkurs, ale většinou ji odmítali, hlavně kvůli jejímu portorickému původu. To mělo za následek psychické zhroucení. Potom ale dostala příležitost tančit v úspěšné taneční skupině a začala konečně vydělávat. Kariéra rázem dostala úplně jiné obrátky, dostala k televizi i filmu.


Dnes je Jennifer jednou z nejlépe placených hereček v Hollywoodu, jednou z nejúspěšnějších latino-zpěvaček a jednou z nejkrásnějších žen světa. Objevuje se na titulních stránkách prestižních světových magazínů. Má svou vlastní kolekci oblečení „J Lo by Jeniffer Lopez", kterou vytvořila spolu s Andym Hilfigerem a také svůj parfém.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz