Zpravodajství

Bailando nezapomíná ani na pomoc blízkým poražených

Bailando nezapomíná ani na pomoc blízkým poražených
Zdroj: TV Nova

Velkolepá taneční show Bailando svým hlubokým podtextem vyvolala vlnu solidarity u diváků. Kdo chce pomoci těm, pro které se tančí má proto od pátku možnost přispět na speciální účet. Ten televize Nova zřídí vždy u páru, který nepostoupí. První pár soutěž opustí dnes večer.

"V žádné televizní show nejde tolik o lidská přání, lidské sny a o lidské naděje," řekl na úvod show jeden z moderátorů Dalibor Gondík. Tak začínala před týdnem taneční show Bailando: tančím pro tebe. Taneční páry soutěží, aby pomohly lidem s často těžkým údělem. N začátku bylo osm tanečních párů a osm příběhů. každý chtěl někomu pomoci.

Více o show Bailando naleznete na našem webu zde.

Dnes večer jedna dvojice svou cestu v soutěži ukončí. Přesto možná splní přání tomu, pro koho tančila. "Máme ohlasy, že diváci chtějí přispívat," uvedl generální ředitel TV Nova Petr Dvořák.

Jako první se svého úkolu pomáhat zmocnila nadace televize Nova. "Dnes večer přispěje prvnímu vypadnutému páru nemalou částkou," dodal Dvořák.

A nejen nadace Novy, ale i firmy a diváci teď mohou pomáhat našim hrdinům proměnit sny v realitu. Těm, kteří vypadnou, je možné přispět penězi na bankovní účty, které jsou na internetových stránkách Novy. První příležitost bude dnes. )

Páry z duelu budou dnes večer tančit opět waltz a jive. Ty ostatní čeká cha-cha a country. Přímý přenos začíná ve 20 hodin.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz