Zpravodajství

Ve Zlíně se opíjejí i mladé dívky

Ve Zlíně se opíjejí i mladé dívky
Zdroj: TV Nova

V noci na sobotu kontrolovali strážníci a policisté bary, hospody a veřejné parky ve Zlíně. Zajímalo je, jestli se v nich neopíjí mládež. Výsledek je alarmující. V každém navštíveném podniku nebyla o opilé mladistvé nouze. Dvě teprve 16leté dívky dokonce nadýchaly přes jedno a půl promile!

Krátce po desáté hodině 20 strážníků a policistů kontrolovalo první podnik. Bez problémů tu objevili mladé opilce. Podle policejní mluvčí byla smutnou rekordmankou 16letá dívka, které naměřili 1,6 promile alkoholu v krvi.

Všechny ale překvapí tento opilý devatenáctiletý mladík. Snaží se totiž přesvědčit policisty, že jeho šestnáctiletá přítelkyně pít může.
Alarmující je, že mladistvých, kteří holdují alkoholu, stále přibývá. Městská policie ve Zlíně proto bude v důsledných kontrolách pokračovat. Strážníci se přes léto zaměří hlavně na parky.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz