Zpravodajství

Festival kresleného humoru na hradě Točník

Na červen si sice budeme muset ještě nějakou tu chvilku počkat, leč křížek do kalendáře si můžete udělat již dnes. O předposledním červnovém víkendu (23. – 24. června 2007) se na hradě Točník uskuteční již druhý ročník Festivalu kresleného humoru aneb Vtipotoč. Bránice do pozoru a jde se...!

Můžete se těšit na výstavu kresleného humoru, které se zúčastní samotní autoři vtipů. (např. Ivan Křemeček, Pepa Bílek, Petr Slaba, Pavel Rychtařík, Martin Hron, Bohouš Šír, Jiří Bula, Mirek Vostrý, Honza Mesner a jiní.) Odnesete si domů originál kreseb na papíře či na těle dle vlastního přání.

V průběhu celého víkendu bude připraven bohatý program. K zhlédnutí bude Kreslířská show, kejklíři, činoherní i loutková představení, fakír, tanec, letové ukázky dravých ptáků a sov od sokolníka a další. K poslechu a tanci bude hrát živá hudba nejrůznějších žánrů

Pro děti je na hradě připraveno mnoho soutěží o sladké odměny a rytířské hry na ponících. U soutěží uvidíte pohádkové bytosti a hradní strašidla.

Dále je připravena dobová restaurace s jedinečnými pochoutkami a lahodným pitivem, dobové tržiště s rozličným sortimentem, řemeslné dílny a své výrobky zde představí chráněné dílny i klienti z ústavů pro mentálně postižené. Část výtěžku bude věnována stejně jako v loňském roce na konto Centrum Paraple.

Spojte příjemné s užitečným. O víkendu 23. a 24. června na hradě Točník. Protože smích nejenže léčí, ale také pomáhá...

Loutkové divadlo Vysmáto

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz