Zpravodajství

Do soudu s Krejčířem zbývají už jen hodiny

Do soudu s Krejčířem zbývají už jen hodiny
Zdroj: TV Nova

Dva dny zbývají do soudu s Radovanem Krejčířem v jihoafrickém Johannesburgu. Rozhodne se v něm o tom, zda Krejčíř zůstane ve vazbě a bude se jednat o jeho vydání do České republiky.

Nyní se lidé v Johannesburgu oddávají víkendovým radovánkám. Přesto je na české ambasádě živo. Denně tam chodí mnohem více poštovních zásilek, než je obvyklé. Česko i podle velvyslance v JAR udělá vše, aby byl Krejčíř vydán zpět do vlasti.

Krejčířova žena je stále na Seychelách i s dítětem. Rozrušily ji ale zprávy českých médií, podle kterých se Krejčíř na dobrodružné cestě líbal s jinou ženou. Krejčířova matka není k zastižení.

Krejčířovi u soudu zřejmě přitíží, že je uprchlíkem a vycestoval do Jihoafrické republiky na falešný pas.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz