Zpravodajství

Nové album Beastie Boys bude instrumentální mix

Nové album Beastie Boys bude instrumentální mix
Zdroj: EMI

Beastie Boys se vrací. Po výběrové desce, která vyšla v roce 2005, dala tato trojice dohromady kolekci dvanácti nových písní. Do své fonotéky si tuto novinku budete moci zařadit již 25. června.

Album The Mix Up bude zcela instrumentální a dočká se formátu jak na CD tak na limitovaném vinylu, který bude zajímavý hlavně pro sběratele a DJe.

Kapela Beastie Boys se rozhodla nevydat žádnou píseň z desky jako oficiální singl, do rádií budou v průběhu června rozeslány speciální samplery, ze kterých si sama rádia mohou vybrat písně, které budou chtít hrát. A protože nevyjde žádný singl, nedočkáme se ani žádného nového videa kapely Beastie Boys.

Nové album by podle slov Mika D. mělo být spíše chill outové s prvky acid jazzu. Deska The Mix Up je první částí speciálního projektu kapely. Druhým dílem bude DVD s beastieboysovskýcm podáním klasického filmu The Beatles A Hard Days Night. Hudební lahůdka tohoto léta pro opravdové fajnšmekry...

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz