Zpravodajství

Hromádná srážka na D5: kamion, dodávka a osobní auto, 3 zranění

Na dálnici D5 u obce Zdice ve směru na Plzeň na Berousku došlo včera krátce před půl osmou k hromadné srážce tří vozů - kamionu, dodávky a osobního auta. Nehoda se stala u Zdic směr Plzeň okres Beroun). „Na místě byli ošetřeni tři muži," řekla serveru nova.cz mluvčí středočeské záchranné služby Nina Šeblová.

Jednoho muže převezli s pohmožděným hrudníkem na chirurgickou ambulanci do hořovické nemocnice. Tam také převezli dalšího muže s podezřením na zlomeniny žeber a klíční. Třetí zraněný utrpěl poranění hlavy, břicha a hrudníku ošetřili a převezli ho na traumacentrum do Fakultní nemocnice v Motole.

Na místě také byla Policie ČR a Hasičský záchranný sbor.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz