Zpravodajství

Zranění: tři lidé po dopravní nehodě a pobodaný muž

Zranění: tři lidé po dopravní nehodě a pobodaný muž
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Středočeští záchranáři dnes odpoledne zasahovali u dvou vážných zranění. Serveru nova.cz to řekla jejich mluvčí Nina Šeblová. V prvním případě záchranáři ošetřili pobodaného muže z okres Praha-venkov. "Deset minut po páté hodině odpolední byl nahlášen na operační středisko úraz v obci Březová. Dvaatřicetiletý muž utrpěl bodnou ránu do břicha," řekla Šeblová. Pacient byl při vědomí, jeho zranění bylo středně těžké. Po ošetření byl převezen k hospitalizaci do nemocnice v Krči na chirurgickou ambulanci.

Jen několik minut poté přijalo operační středisko hlášení o dopravní nehodě na Kutnohorsku. Byli při ní zraněni tři mladí lidé. "Operační středisko v Benešově přijalo výzvu k dopravní nehodě mezi obcemi Potěry a Bratčice," řekla Šeblová.

Na místě byla ošetřena devatenáctiletá dívka s pohmožděnou bederní páteří a zhmožděným břichem. Kutnohorská posádka ošetřila pětadvacetiletého muže s hlubokou tržnou ránou v obličeji a dvacetiletou dívku s dvěma tržnými ranami v obličeji. Všichni tři pacienti byli po ošetření odvezeni na chirurgickou ambulanci do čáslavské nemocnice.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz