Zpravodajství

Princ William si užívá s milionářkou

Útěchu po rozchodu s Kate Middletonovou hledá princ William v náručí bohaté a atraktivní blondýnky z vyšší britské společnosti. Jak informuje list The Sun, není jí nikdo jiný než dcera milionáře a dobrodruha Sira Richarda Bransona, zakladatele společnosti Virgin Galalactic, která chce pořádat turistické expedice do vesmíru, jehož osobní jmění se odhaduje na čtyři miliardy liber šterlinků.

S Holly Bransonovou, která studuje medicínu, se v pořadí druhý čekatel na britský trůn zná od útlého dětství. Reportéři je nyní společně přistihli v londýnském nočním klubu Mahiki, kde si jí William vyléval srdce. Údajně jí řekl, že rozchod s Kate ho těžce zasáhl, ale pomalu se z něj zotavuje. Jak intenzivně se mladá dvojice sblížila, nemají znalci londýnského nočního života ponětí. Nepředpokládají však, že by mělo trvalejší ráz.

"William se své společnici svěřil," píše Sun s odvoláním na zdroj z nejbližšího okolí Holly, "že si začíná zvykat na život nezadaného mládence a chce si ho pořádně užít."

Současně s princovým románkem vycházejí na světlo další podrobnosti o příčinách jeho rozchodu s Kate. Magazín Grazia odhalil, že britská královská rodina vypracovala plány týkající se nejbližší budoucnosti milenců, aniž by se vůbec zeptala na jejich mínění. Podle nich mělo být přesné datum svatby Williama s Kate oficiálně oznámeno bezprostředně po koncertu, který se uskuteční 1. června na stadionu ve Wembley u příležitosti blížícího se desátého výročí tragické smrti princezny Diany. Když se o tom Kate dozvěděla, řekla Williamovi, že "způsob, jakým se o jejím osudu snaží rozhodovat rodina nastávajícího, se jí zdá nepříjemný a nestydatý". William pak na radu svého otce prince Charlese vztah ukončil.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz