Zpravodajství

Opilý policista propuštěn

Opilý policista propuštěn
Zdroj: TV Nova

Ministerstvo vnitra s okamžitou platností propustilo vedoucího oddělení policejní inspekce v Hradci Králové a to kvůli alkoholu. Podle našich informací měl popíjet ve službě v restauraci nedaleko pracoviště i s některými dalšími pracovníky inspekce. Při kontrole z prahy mu pak v krvi měly naměřit údajně více jak jedno promile alkoholu.

Policisté z Inspekce ministra vnitra mají dohlížet na bezúhonnost ostatních policistů. Podle řadových policistů ale někteří z inspekce v Hradci králové dodržování zákona brali na lehkou váhu.

Pracovníci inspekce MV chodili právě do restaurace na oběd. V Hradci králové je to prý veřejné tajemství. Minulý týden tak přijelo pracovníky inspekce zkontrolovat vedení z Prahy a dalo jim fouknout.

Policisté s alkoholem v krvi nejsou u nás ojedinělým jevem. Naposled letos v lednu boural opilý policista v Ostravě do zdi divadla.

Posledním policistou v podobně vysoké funkci, který byl kvůli alkoholu propuštěn od policie, byl v loňském červenci šéf frýdecko-místecké dopravní policie Michael Čaš.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz