Zpravodajství

Brad Pitt a Angelina Jolie se usadili v pražské Bubenči

Nejobdivovanější pár světového filmu Angelina Jolie a Brad Pitt včera brzy ráno dorazil soukromým tryskáčem do Prahy. Limuzíny pak odvezly Angelinu, Brada a jejich děti do vily v pražské čtvrti Bubeneč, která se na příštích pět týdnů stane jejich domovem.


Angelina Jolie bude u nás točit adaptaci komiksového příběhu Wanted. Pitt, který svou partnerku doprovází, se také nudit nebude. Rozlehlá vila, kterou obývají, má i soukromý heliport, aby Pitt mohl absolvovat rychlokurz pilotáže malého vrtulníku. Kromě toho si nechal letadlem do Prahy dopravit i svůj oblíbený vůz značky Bugatti.

Zahradu sice luxusně, ale nepříliš historicky vhodně renovované vily, kterou projektoval uznávaný architekt Jaromír Krejcar, nyní okupovaly děti hvězdného páru, adoptovaní Maddox, Pax Thein, Zahara a vlastní dcera Shiloh Nouvel. Na hřišti s plastovou klouzačkou se tak za dozoru chůvy sešla mezinárodní společnost. Adoptované děti totiž pocházejí z Kambodži, Etiopie a Vietnamu a Shiloh, která je po rodičích čistokrevná Američanka, se alespoň narodila v Namibii.

Wanted je komiksový thriller
Snímek Wanted, který natáčí kazašský režisér Timur Bekmambetov v duchu černého humoru, se natáčí na různých dobře utajovaných místech a obsahuje i hodně brutální scény. Hlavní hrdina akčního příběhu, kterého ztělesňuje Skot James McAvoy, je obyčejný úředník, který zjistí, že jeho zavražděný otec byl nájemný vrah. Vydává se v jeho stopách. Jeho cvičitele v týmu zabijáků hraje Morgan Freeman, držitel Oskara za roli ve snímku Milion Dollar Baby. Angelina, která nahradila původně plánovanou Hale Berry, hraje nájemnou vražedkyni Fox a scénář byl z valné části přepsán slavné hvězdě přímo na tělo. Premiéra snímku proběhne 28. března 2008.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz