Zpravodajství

Moby vyráží na turné bez kapely

Moby vyráží na turné bez kapely
Zdroj: EMI

Na speciální turné vyráží malý plešoun Moby, aby podpořil vydání svého remixového alba Go - The Very Best Of Remixes. Nejde o klasické koncerty, ale o speciální DJské sety.

S těmi Moby začal již v březnu, kdy odehrál tři speciální sety v Bruselu, Paříži a Londýně. Nyní se rozhodl každý měsíc vystoupit na pěti až šesti místech světa, kde kromě svých skladeb a remixů namíchá i takové, které pochází od jeho oblíbenců. Prozatím jsou na květen potvrzeny termíny v New Yorku, kde Moby vystoupí 5. května ve Studiu B. V rámci festivalu v Cannes bude Moby roztáčet desky na jedné z VIP párty 16. května, o den později bude hrát v klubu La Dune v Montpellier, 18. května zahraje v klubu Catwalk v Barceloně a květnovou část turné ukončí v klubu La Rivera v Madridu, kde bude míchat 19. května.

Z původně neplánovaného singlu z aktuální kolekce remixů Go - The Very Best Of Remixes bylo odstoupeno a Moby vydává pilotní singl alba In My Heart, kterou pro rok 2007 nově namíchal projekt Manhattan Clique.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz