Zpravodajství

Na návrat Krejčíře je možné uzavírat sázky

Na návrat Krejčíře je možné uzavírat sázky
Zdroj: TV Nova

Jedna z největších českých sázkových kanceláří vypsala od pátku 4. května speciální sázku. Lidé si tak mohou vsadit na to, zda bude Radovan Krejčíř zpět v Česku do letošních Vánoc.

„Bookmakeři sázkové kanceláře věří české diplomacii natolik, že na brzký návrat Krejčíře z Jihoafrické republiky vypsali kurs 1,50:1. V tomto případě jim hraje do karet skutečnost, že v minulosti byli již dva občané Česka z Jihoafrické republiky vydáni. Na neúspěch českých úřadů a setrvání Radovana Krejčíře na útěku si můžete vsadit v kursu 2,25:1," řekl serveru nova.cz mluvčí sázkové kanceláře Lubomír Ježek.

Soud v Johannesburku v pátek rozhodl o tom, že Radovan Krejčíř zůstane ve vazbě minimálně do 11. května. Další jednání o vazbě se bude konat 17. května. Podle Krejčířova právníka uprchlý má podnikatel zdravotní problémy a v nejbližších dnech se podrobí lékařskému vyšetření. Server nova.cz o tom v pátek informoval zvláštní zpravodaj Jiří Hynek.

Advokát dále řekl, že se Krejčíř nechce vrátit do České republiky. Bojí se prý toho, že jej chce v ČR někdo zavraždit. Údajně se má jednat o někoho z českého podsvětí, řekl Krejčířův advokát.  Dále uvedl, že se Krejčíř nechal slyšet v tom smyslu, že se Češi ještě budou divit, ve které zemi se nakonec objeví.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz