Zpravodajství

Při nehodě u Slaného zraněno sedm lidí

Při nehodě u Slaného zraněno sedm lidí

Vážná dopravní nehoda, při které bylo zraněno sedm lidí, se stala večer na rychlostní silnici u Slaného na Kladensku. Řidič favoritu zřejmě podlehl mikrospánku a vjel do protisměru, kde se střetl s dalším autem. Přesnou příčinu nehody šetří policie.

Zdroj: TV Nova

Rychlostní silnice mezi Prahou a Louny nedaleko Slaného. Řidič favoritu podle všeho nejprve vjel na krajnici, pak se asi leknul a strhnul auto do protisměru.

Řidič vozidla Favorit vjel z neznámých důvodů do protisměru, kde se střetl s vozidlem Audi, uvedli policisté. 

Řidič audi se snažil autu v protisměru vyhnout, ale marně. Srážce už nemohl zabránit. Při nehodě bylo zraněno sedm lidí, z toho čtyři zůstali v péči lékařů ve slánské nemocnici.

Ve favoritu jelo pět lidí, v audi dva. Úsek , kde se nehoda stala, je vcelku přehledný. Řidiči tady podle policistů ale prakticky stále překračují rychlost. Pokud řidič favoritu nebude uplaťnovat technickou závadu na svém autě, bude zřejmě obviněn z ublížení na zdraví. Nemine ho jistě i vysoká pokuta a odebrání několika bodů.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz