Zpravodajství

Policisté polapili opilé děti

Policisté polapili opilé děti

Na Olomoucku se o víkendu konala další policejní akce zaměřená na konzumaci alkoholu nezletilými. Z restaurací v Litovli a okolí ani tentokrát policisté neodešli s prázdnou.

Zdroj: TV Nova

Policisté zaznamenali celkem sedm případů nalévání alkoholu mladistvým i nezletilým. Při akci s názvem Noční Litovel se policisté zaměřili převážně na noční podniky, bary a restaurace.

 

Zástupci restaurací, kde děti alkohol popíjeli, dostali blokovou pokutu. Nezletilé podnapilé osoby byly předány rodičům. Během bezpečnostní akce dopadli policisté také jednu řidičku, která řídila pod vlivem alkoholu.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz